Msza odpustowa i XV Parafialny Festyn Rodzinny ku czci św. Henryka… za nami! (14.07.2019r.)

Św. Henryku – módl się za nami!
Pamiętajmy o naszym Patronie W codziennych modlitwach. Niech to świętowanie Odpustowe trwa w nas,w wymiarze modlitewnej troski o całą naszą Parafie.
Szczególnie gorące podziękowania składam wszystkim, z którymi mogliśmy przeżywać ten wyjątkowy dzień w roku – dzień naszego parafialnego Odpustu i Festynu.
Dziękuję wszystkim uczestnikom Mszy św. całego dnia, z którymi zdobywaliśmy  odpusty dla naszych zmarłych i dla nas samych.

Dziękuję  uczestniczącym w Festynie Parafialnym, wszystkim sponsorom, szczególnie Państwowej Straży Pożarnej, Policji z naszej Komendy, Przychodni Hipokrates, dla Parafialnego Klubu Sportowego BOSKO, Klubu Seniora, dla katechetów i sióstr zakonnych. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowania w zorganizowanie i przeprowadzenia tego świętowania czyli Rada Duszpasterska i Chór Parafialny.
Na potrzeby kościoła zebraliśmy 23.410 zł. Jeszcze raz, Bóg zapłać.

Ks. P. Mazurek – proboszcz

fot. Ryszard Staniszewski – DZIĘKUJEMY!!! 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.