Droga Krzyżowa 2019

W Sulęcinie, w każdy  piątek  po Mszy św. w obu kościołach a także o godz. 16:30 odprawiamy Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
W Tursku i Żubrowie, Droga Krzyzowa w  czwartek po  Mszy o godz. 16:30,
w Ostrowie w piatek po MSzy o godz. 16:30.
  Zapraszmay także na Droge Krzyżowa w terenie, w najbliższy piątek o godz. 19:00,  pójdziemy do kościoła w Ostrowie, w czasie całej drogi będziemy przęzywać to szczególne nabożeństwo. Wyjście sprzed kościoła św. Henryka.

"Jeśli ktoś chce iść za Mną, niech się wyprze samego siebie, niech codziennie bierze swój krzyz i niech Mnie naśladuje. Bo kto chce ocalić swoje życie, straci je; a kto straci swoje zycie z mojego powodu, ten je ocali"
/z Ewangelii wg św. Łukasza/
Więcej zdjęć wkrótce w Galerii


     

 

Orędzie Ojca św. Franciszka Wielki Post 2019

PIELGRZYMKA MĘŻCZYZNA DO KALISZA - 07.03.2019

Marzec, 2019

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA


Ogłoszenia parafialne

Intencje mszalne - kościół św. Henryka

Intencje mszalne - kościół św. Mikołaja

Intencje mszalne - filie

Komunikaty


Transmisja na żywo z kościoła św. Mikołaja w Sulęcinie - OGLĄDAJ

Po przejściu na stronę KAMERY LIVE należy w oknie logowania zaznaczyć ANONIMOWY i kliknąć LOGOWANIEPolecamy na WIELKI POST 2017CODZIENNA LITURGIA SŁOWA
CZYTELNIA

ROK ŻYCIA KONSEKROWANEGO
PENITETCJARIA APOSTOLSKA URBIS ET ORBIS DEKRET o ustanowieniu warunków potrzebnych dla zyskania daru Odpustów w ciągu Roku Życia Konsekrowanego. Ponieważ J. Eminencja Kardynał Prefekt Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego poprosił niedawno Penitencjarię Apostolską, aby zgodnie ze zwyczajem określone zostały warunki dla zyskania daru...

Czytaj więcej