Intencje mszalne – kościół św. Henryka

SIERPIEŃ  2019

Czwartek 01.08.2019 r.
19:00  + Rodzice: Zofia i Marian Kwiatkowscy oraz siostra Zofia Zagórska – int. syna z rodz.

Piątek 02.08.2019 r.
19:00 + Mirosław Trościanka/5r śm/ i jego zona Jolanta

Sobota 03.08.2019 r.
19:00 + Serafina, Franciszek, Bożena Świderscy – int. wnuczki

NIEDZIELA 04 Sierpnia 2019. 18 Niedziela zwykła
13:00  + Maria Szejdurska/5r śm/

Poniedziałek 05.08.2019 r.
19:00 + Syn Piotr Woś/24r śm/ i rodzice Maria i Felicjan Domalewski

Wtorek 06.08.2019 r.
19:00 + Mąż Andrzej Rekuć/19r śm/ i rodzice z obu stron i zm. z rodz.

Środa 07.08.2019 r.
19:00 + Danuta Sroka i jej ojciec Jan

Czwartek 08.08.2019 r.
19:00 + Krystyna Kochańska/3r śm/ jej mąż Władysław – int. dzieci i wnuków

Piątek 09.08.2019 r.
19:00 + Rodzice Bronisław i Maria oraz ich syn Zdzisław – int. rodz.

Sobota 10.08.2019 r.
19:00 + Marian i Dariusz Wojdyga

NIEDZIELA 11 Sierpień 2019.  19 Niedziela zwykła
13:00 Dziękczynna w 70 urodziny mamy Marii z prośba o potrzebne łaski

Poniedziałek 12.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Wtorek 13.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Środa 14.08. 2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Czwartek 15 Sierpień 2019. Wniebowzięcie NMP
13:00 + Bronisław Soroka/greg/

Piątek 16.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Sobota 17.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

NIEDZIELA  18 Sierpień 2019. 20 Niedziela zwykła
13:00 + Bronisław Soroka/greg/

Poniedziałek 19.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Wtorek 20.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Środa 21.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Czwartek 22.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Piątek 23.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

Sobota 24.08.2019 r.
19:00 + Bronisław Soroka/greg/

NIEDZIELA 25 Sierpień 2019.  21 Niedziela zwykła
13:00 + Bronisław Soroka/greg/

Poniedziałek 26 Sierpień 2019. MB Częstochowskiej
19:00 + Bolesław Baniuszewicz/im/

Wtorek 27.08.2019 r.
19:00 + Michalina i Władysław Generowicz

Środa 28.08.2019 r.
19:00 + Piotr Bogdanowicz/6r sm/ – int. mamy

Czwartek 29.08.2019 r.
19:00 Dziękczynna z prośba o łaski dla Anny i Roberta Gąsior i ich synów

Piątek 30.08.2019 r.
19:00 + Stanisław Rosolski , żona Katarzyna i syn Alfons

Sobota 31.sierpień 2019 r.
19:00 + Maria Hończ, Teresa Półtorak, Eugenia Skuszka, Ryszard Markowski

 

LIPIEC  2019

Poniedziałek 01.07.2019 r.
19:00 + Krzysztof  Wesołowski/greg/

Wtorek 02.07.2019 r.
19:00 + Krzysztof  Wesołowski/greg/

Środa 03.07.2019 r.
19:00  + Krzysztof  Wesołowski/greg/

Czwartek 04.07.2019 r.
19:00 + Krzysztof  Wesołowski/greg/

Piątek 05.07.2019 r.
19:00 + Krzysztof  Wesołowski/greg/

Sobota 06.07.2019 r.
19:00 + Krzysztof  Wesołowski/greg/

NIEDZIELA 07Lipiec 2019 14 Zwykła
13:00 + Krzysztof  Wesołowski/greg/. rodz.

Poniedziałek 08.07.2019 r.
19:00 W int. s. Estery /im/

Wtorek 09.07.2019 r.
19:00 + Bolesław Baniuszewicz/ur/

Środa 10.07.2019 r.
19:00  + Stanisław Tymczyj/9r śm/

Czwartek 11.07.2019 r.
19:00 + Franciszek Bogdanowicz/5r śm/ – int. żony

Piątek 12.07.2019 r.
19:00  + Barbara/9r sm/ – int. Teresy z rodz.

Sobota 13.07.2019 r.
19:00  + Władysław/64r sm/ i Zofia Kamieniczni i ich rodzice

NIEDZIELA 14 Lipiec 2019 r.Odpust ku czci św. Henryka

7:30  + Halina Grzemska/im/ – int. męża i dzieci
9:00 + Julia/29r śm/ Jan/7r śm/ Piankowscy – int. rodz.
10:30  + Krzysztof Wesołowski/greg/
12:00 SUMA  ODPUSTOWA
18:00  + Adolf Czak/14r śm/ – int. żony i dzieci
20:00 + Marian Stupak/11 r. śm/ – nt. rodz.

Poniedziałek 15.07.2019 r.
19:00 O błogosławieństwo dla członków  Róży Św. Henryka a dla zmarłych o radość wieczną

Wtorek 16.07.2019 r.
19:00 + Witold, Remigiusz i Maria Kupisz

Środa 17.07.2019 r.
19:00  + Bogdan Komorowski/im/

Czwartek 18.07.2019 r.
19:00  + Zygmunt Mendrygała/38r śm/ – int. żony i córki

PIĄTEK 19.07.2019 r.
19:00 + Czesław Ruszkowski/im/

SOBOTA  20.07.2019 r.
19:00  + Włodzimierz Dzierżyński/13r śm/ – int. żony i dzieci

NIEDZIELA 21 Lipiec 2019r. 16 NIEDZIELA ZWYKŁA
13:00+ Rodzice; Maria i Stanisław Zarzyccy

Poniedziałek 22.07.2019 r.
19:00  + Elżbieta i Władysław Kuczkowski – int. brata z żona

Wtorek 23.07.2019 r.
19:00   + Dobrosława Kalembka-Warchoł/8r śm/ – int. pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Sulęcinie

Środa 24.07.2019 r.
19:00+ Władysław Kuratczyk/25r śm/ – int. żony, dzieci i wnuków

Czwartek 25.07.2019 r.
19:00 Dziękczynna z prośba o łaski dla Ardity i Krzysztofa Kasperowicz, Anny i Rafała Dobrzykowskich i zm. z ich rodz.

Piątek 26.07.2019 r.
19:00 Dziękczynna w 50 urodziny Iwony

Sobota 27.07.2019 r.
19:00 + Natalia Maj/im/ – int. męża i dzieci

NIEDZIELA 28 Lipiec  2019 r.  17 Niedziela zwykła
13:00 + Dziękczynna w 7 rocz. ślubu Viola i Ariel Murmyło i o błogosławieństwo dla rodziny

Poniedziałek 29.07.2019 r.
19:00  + Zofia Kulikowska/3r śm/ jej rodzice Maria i Izydor – int. Wacława z rodz.

Wtorek 30.07.2019 r.
19:00  + Janina Błauciak/39r śm/ i jej mąż Bolesław

Środa 31.07.2019.2019 r.
19:00 + Jadwiga Jeremicz

 

CZERWIEC  2019

Sobota 01.06.2019 r.
19:00 + Edward Staniszewski/greg/

NIEDZIELA 02.06.2019r.
11:00 + Franciswzek Grzelczyk/im/ , jego brat i rodzice

12:30  + Rodzice: Amelia/32r sm/ i Jóżef/29r sm/

Poniedziałek 03.06.2019r.
19:00 + Justyna Chruślak

Wtorek 04.06.2019r.
19:00 + Roman Chrzanowski/ur/ – int. żony i dzieci

Środa 05.06.2019r.
19:00  O zdrowie i błogosławieństwo dla Danuty i Marka Rerak – int. dzieci

Czwartek 06.06.2019r.
19:00 + Czesław Wawryszuk/10r śm/

Piątek 07.06.2019r.
19:00 1. + Edward Staniszewski/greg/
2. + Jan Książek/56r śm/ jego zona Maria i ich rodzice

Sobota 08.06.2019r.
19:00 + Edward Staniszewski/greg/

NIEDZIELA 09 Czerwiec 2019r. ZESŁANIE DUCHA ŚWIETEGO

11:00 + Edward Staniszewski/greg/
12:30 + Bolesław Baniuszewicz/12r śm/ – int. rodz.

Poniedziałek 10.06.2019r.
19:00 + Janusz Trzeciak/ur/ – int. rodz.

Wtorek 11.06.2019r.
19:00 O błogosławieństwo dla syna Marka i Julii oraz wnuków Tomasza i Grzegorza

Środa 12.06.2019r.
19:00  + Weronika, Paweł, Zbigniew Rosłanowscy

Czwartek 13.06.2019r.
19:00 + Władysław Kuratczyk/im/ – int. rodziców

Piątek 14.06.2019r.
19:00  1. + + Edward Staniszewski/greg/
2. + Stanisław Półtorak/29r śm/ i jego rodzice Zofia i Józef – int. Wacława z rodz.

Sobota 15.06.2019r.
19:00  + Edward Staniszewski/greg/

NIEDZIELA 16 Czerwiec 2019 r. NIEDZIELA  TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

11:00 + Kazimierz/23r śm/ Wacława/29r śm/ Gondorek – int. dzieci

12:30 +Rodzice: Franciszka/24r sm/ Józef oraz Zofia, Zygmunt, Mirosława, Adolf Romaniak i Maria –  int. córki z rodz.

Poniedziałek 17.06.2019r.
19:00 + Michał, Józefa, Bolesław Chabza

Wtorek 18.06.2019r.
19:00 + Józef Oszmiana

Środa 19.06.2019r.
19:00  + Helena Harasimowicz, jej rodzice i rodzeństwo

BOŻE CIAŁO  CZWARTEK  10 Czerwiec 2019r.
19:00  + Władysław Zietala/im/ – int. żony z rodz.

PIĄTEK 21.04.2019r.
19:00  1. + Paweł Jaskuła/im/
2.  + Bronisława Kowalewska/21r śm/ – int. wnuków

SOBOTA  22.06.2019r.
19:00  O błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny Komorowskiej

NIEDZIELA 23 Czerwiec 2019r. 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

13:00+ Krzysztof Wesołowski/greg/

Poniedziałek 24.06.2019r.
19:00  + Krzysztof Wesołowski/greg/

Wtorek 25.06.2019r.
19:00   + Krzysztof Wesołowski/greg/

Środa 26.06.2019r.
19:00+ Krzysztof Wesołowski/greg/

Czwartek 27.06.2019r.
19:00+ Krzysztof Wesołowski/greg/ 

Piątek 28.06.2019r.
19:00+ Krzysztof Wesołowski/greg/

Sobota 29.06.2019r.
19:00 1. + Krzysztof Wesołowski/greg/
2.  + Marian Okuniewski/2r sm/ i zm. rodzice – int. żony i dzieci

NIEDZIELA 30 Czerwiec  2019 r.  12 Niedziela zwykła
13:00 + Krzysztof Wesołowski/greg/

 

 

MAJ  2019

Środa 01.05.2019

19:00 + Bogdan Komorowski/4r śm/

Czwartek 02.05.2019

19:00 + Wacław Kochański/8r śm/ – int. żony z rodz.

Piątek  03 Maj 2019 NMP Królowej Polski

11:00 + Zdzisław Kmieć jego ojciec, rodzeństwo i zm. z rodz. Sucharek i Kot
12:30 + Rodzice: Stanisław i Stanisława MIchalkiewicz

Sobota 04.05.2019 Św. Floriana

19:00 + Bohdan Czerepowicki i jego żona Emilia i zm. z rodz.

NIEDZIELA 05 Maj 2019. 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

11:00 + Stanisław Tymczyj/im/
12:30  + Helena Tamulewicz/1r śm/

Poniedziałek  06.05.2019

19:00 + Bogdan Komorowski/ur/

Wtorek 07.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Środa 08.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Czwartek 09.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Piątek 10.05.2019

19:00 1. + Elżbieta  Bartczak/greg/
2. + Ojciec Stanisław Stańczyk i syn Stanisław – int. rodz.

Sobota 11.05.2019
19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

NIEDZIELA 12Maj 2019. 4 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

11:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/
12:30 + Augustyn Komorowski/33r sm/ jego rodzice Weronika i Augustyn

Poniedziałek 13.05.2019
19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Wtorek 14.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Środa 15.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Czwartek 16.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Piątek17. 05. 2019

19:00 1. + Elżbieta  Bartczak/greg/
2. + Cecylia Gryszczuk/18r sm/ – int. córki Janiny Gałek

Sobota 18.05.2019

17:00 Dziękczynna w 25 lecie ślubu Ewa i Zbigniew
19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

NIEDZIELA 19 Maj 2019. 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA  .

11:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/
12:30  Dziękczynna za przeżycie 85 lat Helena Baniuszewicz

Poniedziałek  20.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Wtorek 21.05.2019

19:00 + Elżbieta  Bartczak/greg/

Środa 22.05.2019

19:00 + Wiesław Wilczak/1r śm/

Czwartek 23.05.2019

19:00 O zdrowie i błogosławieństwo dla Leokadii i Marka Rerak i ich dzieci

Piątek 24.05.2019

19:00 1. + Emilia i Roman/10r śm/
2. + Zdzisław Ratajczak/42r śm/ i Wiktor Kulikowski/32r sm/ i jego rodzice Jan i
Maria – int. Wacława z rodz.

Sobota 25.05.2019

19:00 + Mieczysław Czuba/5r śm/ jego rodzice i zm. z rodz.

NIEDZIELA 26 Maj 2019. 6 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

11:00 + Edward Staniszewski/greg/
12:30 + Tadeusz Tymczyj/20r sm/ jego rodzice i bracia

Poniedziałek 27.05.2019

19:00 + Edward Staniszewski/greg/

Wtorek 28.05.2019

19:00 + Edward Staniszewski/greg/

Środa 29.05.2019

19:00 + Edward Staniszewski/greg/

Czwartek 30.05.2019

19:00 + Edward Staniszewski/greg/

Piątek 31.05.2019

19:00 1. + Edward Staniszewski/greg/
2. + Leonarda Zjawińska/25r śm/ – int.męża i dzieci

 

 

 

KWIECIEŃ 2019

Poniedziałek 01.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Wtorek 02.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Środa 03.04.2019
19:00  + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Czwartek 04.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Piątek 05.04.2019
19:00 1. + Eugeniusz Kuratczyk/greg/
2. + Janina Reguła/23r śm/

Sobota 06.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

NIEDZIELA 07 Kwiecień  2019.5 WIELKIEGO POSTU
11:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/
12:30 + Mąż Józef Stanulewicz/2r śm/ i jego rodzice Ludwika i Józef

Poniedziałek 08.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Wtorek 09.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Środa 10.04.2019
19:00  + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Czwartek 11.04.2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

Piątek 12.04.2019
19:00  1. + Eugeniusz Kuratczyk/greg/
2. + Leokadia/m-c po śm/

Sobota 13.04.2019
19:00  + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

NIEDZIELA 14Kwiecień 2019 r. NIEDZIELA  PALMOWA
11:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/
12:30 +Józef i Rozalia Hubisz i ich rodzice

WIELKI Poniedziałek 15.04 2019
19:00 + Eugeniusz Kuratczyk/greg/

WIELKI Wtorek 16.04 2019
19:00 + Maria Broniek/26r sm/ – int. córki i wnuczki

WIELKA Środa 17.04 2019
19:00  + Rodzice: Zofia/35r sm/ Henryk Chrzanowski, Paulina, Tadeusz, Jerzy  Krasowscy,Ks. Jan Kapturkiewicz – int. synowej z dziećmi

WIELKI CZWARTEK  18.04 2019
Msza o godz. 19:00 w kościele św. Mikołaja

WIELKI  PIĄTEK 19.04.2019
15:00 – rozpoczęcie Drogi Krzyżowej
19:00 – Liturgia Męki Pańskiej w kościele św. Mikołaja

WIELKA  SOBOTA  20.04.2019
Wszystko w kościele św. Mikołaja

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  21 Kwiecień 2019 r.
11:00 Prośba o Zdrowie i błogosławieństwo dla Aleksandra Rerak i jego rodziny – int. rodziców
12:30Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Halina i Jarosław Litka

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY  22 Kwiecień 2019.
11:00 + Kazimierz i jego syn Ryszard Demko – int. rodz.
12:30  W intencji dzieci chrzczonych w święta

Wtorek 23.04.2019
19:00   Dziękczynna w 61 rocznicę ślubu rodziców

Środa 24.04.2019
19:00 + Władysław Zietala/10r śm/ – int. żony z rodz.

Czwartek 25.04.2019
19:00   + Roman i Małgorzata Dudzińscy 

Piątek 26.04.2019
19:00  1. W int. s. Efraimy – imieninowa
            2.

Sobota 27.04.2019
19:00 1. + Zygmunt Miszon – int. rodz.
2.  Dziękczynna w 40 lecie ślubu Andrzej i Bernadetta Szymaniak – int. córki i syna z rodz.

Niedziela 28 Kwiecień 2019 r. Niedziela MIŁOSIERDZIA
11:00 o błogosławieństwo dla mamy  Wojdyga Haliny w 80 urodziny
12:30  + Edward Wojniusz/24r śm/ żona Maria ich rodzice i rodzeństwo – int. córki z rodz.

Poniedziałek 29.04.2019
19:00  Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie Janiny

Wtorek 30.04.2019
19:00 + Wacław Oszmiana/15r śm/, Maria Zacharczuk – int. Ireny