Intencje

KOŚCIÓŁ ŚW. HENRYKA – SULĘCIN

Poniedziałek – 5 czerwca – Św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
7:00 † Irena Pokaczajło (5 greg)
Wtorek – 6 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
7:00 † Irena Pokaczajło (6 greg)
Środa – 7 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
7:00 † Irena Pokaczajło (7 greg)
Czwartek – 8 czerwca – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
7:00 Nie ma Mszy Św.
Piątek – 9 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
7:00 † Irena Pokaczajło (9 greg)
Sobota – 10 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
7:00 † Irena Pokaczajło (10 greg)
Niedziela – 11 czerwca – X Niedziela zwykła.
11:00 † Irena Pokaczajło 11 greg)
12:30 † Janusz Trzeciak (urodzinowa, int. rodziny).

KOŚCIÓŁ ŚW. MIKOŁAJA – SULĘCIN

Poniedziałek – 5 czerwca – Św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
9:00 † Jan Lewandowski (int. córki z rodziną).
18:00 Dz-błag o zdrowie, Boże błog. i opiekę dla kapłanów i sióstr zakonnych z naszej parafii.
18:00 † Emilia Juruć w 28 r. śm., mąż Jan, dzieci: Maria, Bronisław.
Wtorek – 6 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
9:00 † Marian Mański w 15 r. śm. (int. córki z rodziną).
18:00 O Boże błog. i łaskę wiary dla dzieci, za których rodzice modlą się na różańcu.
18:00 † Stanisława(ona),Henryk Krawczyk, babcia Regina (int. córki i wnuków).
Środa – 7 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
9:00 † Paweł, Weronika, Zbigniew Rosłanowscy.
18:00 † Emilia i Jan Bałbatun oraz zmarłe rodzeństwo.
18:00 † Ewa Szymańska w 10 r. śm. (int. rodziny).
18:00 † Robert Tomaszewski w 20 r. śm. (int. żony z dziećmi).
Czwartek – 8 czerwca – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
7:30 Dz-błag o Boże łaski dla członkiń Żywego Różańca Św. Królowej Jadwigi.
9:00 Za parafian.
18:00 † Irena Pokaczajło (8 greg).
Piątek – 9 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
9:00 † Edward Ejchart w 5 r. śm. (int. żony z dziećmi).
9:00  
18:00 ZBIOROWA:†Bogdan Komorowski ●†Serafina Jarzyna (od ucz. pogrzebu). ●†Helena Leciej w 1 r. śm. (int. rodziny). ●†Dawid Sabakiewicz (od ucz. pogrzebu). ●†Ewa Piotrowicz (od ucz. pogrzebu).
Sobota – 10 czerwca – IX tygodnia zwykłego.
9:00 † Maria Schulc (int. syna z rodzinami).
16:00 Msza ślubna.
18:00 Dz-błag dla rodziny Rzemienieckich.
Niedziela – 11 czerwca – X Niedziela zwykła.
7:30 † Maria, Tomasz, Jan Jacykowscy.
9:00 † Edmund Koblenc i Ałła Koblenc, Eudokja Seredina.
10:30 † Teofil Kasperowicz i zm. z rodzin: Kasperowicz i Boczkowskich.
12:00 † Eliza, Tadeusz Kryszczuk, Danuta, Mirosław, Kazimierz Basińscy.
18:00 † Mieczysław Szymkowiak w 22 r. śm.† rodzice i babcie.(int. żony, córki z rodziną).

Uczynki miłosierne względem duszy:

1. Grzeszących upominać
2. Nieumiejętnych pouczać
3. Wątpiącym dobrze radzić
4. Strapionych pocieszać
5. Krzywdy cierpliwie znosić
6. Urazy chętnie darować
7. Modlić się za żywych i umarłych