BIERZMOWANIE

Młodzi Przyjaciele szykujący się do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

W związku z panującą sytuacją, zmieniona jest forma przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zakłada ona dużo większą odpowiedzialność własną za podtrzymanie więzi z Bogiem.

Można powiedzieć, że teraz czas na Was!
Nie zapominajcie o Bogu, módlcie się, przyjmujcie Komunię duchowo, czytajcie Słowo Boże – nie zmarnujcie tego czasu, czasu innego, może bardziej duchowego, przygotowania do bierzmowania.

Śledźcie też naszą stronę parafialną (zwłaszcza zakładkę o bierzmowaniu) – tam z najdziecie katechezy, które Wam pomogą w przygotowaniu do tego ważnego sakramentu. Zasubskrybujcie  parafialny kanał na YOUTUBE oraz fanpage na Facebook’u i śledźcie udostępniane tam treści.

Modlimy się dla Was o zdrowie i błogosławieństwo. Mamy nadzieję, że kiedy ustanie ten trudny czas z wielką radością przystąpicie do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Pozdrawiamy!
Trzymajcie się i do zobaczenia!

ZPB <><
księża wikariusze