Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła  – 25.09.2022r.

  1. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 12.00 wręczenie „różańca” dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  2. W środę o godz. 15.00 przy fontannie w parku Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Zapisy uczniów klas VII szkół podstawowych do bierzmowania odbędzie się w kancelarii parafialnej przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 1.W czwartek od godz. 16.00 do 17.00 zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II; w piątek od godz. 16.00 do godz. 17.00 zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 szkół podstawowych w piątek o godz. 18.00w kościele św. Mikołaja w Sulęcinie.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy o godz. 8.00 na różaniec wynagradzający bluźnierstwa przeciw Matce Bożej, o godz. 9.00 msza wotywna ku czci NMP, po mszy procesja Maryjna wokół kościoła i 15 minutowe rozważanie prowadzone przez celebransa.
  6. W sobotę 1 października pielgrzymka Róż Żywego Różańca i Apostolatu Margaretka do Rokitna. Autobus podstawiony będzie o godz. 8.00 pod kościołem św. Mikołaja. Zapisy w zakrystii i u zelatorek.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 w Żubrowie Msza Święta odpustowa ku czci św. Michała Archanioła. Po mszy Stowarzyszenie „Razem Żubrów” wraz z sołtysem zapraszają na poczęstunek i zwiedzanie wystawy ikon autorstwa Teresy Berendt-Klechamer. Autorka ikon jest absolwentką Akademii Artystycznej w Poznaniu, laureatką wielu nagród, w tym nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Będzie możliwość zakupienia ikon u obecnej na wystawie autorki.
  8. Dziękujemy wspólnocie „Wiara i Światło” za złożoną ofiarę na potrzeby naszej parafii.
  9. Od 1 października Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.15 w kościele św. Mikołaja.

KALENDARZ LITURGICZNY

wtorek – św. Wincentego a Paulo

środa – św. Wacława

czwartek – świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

piątek – św. Hieronima

sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus